به روال خوش آمدید

روال جایی برای خواندن، نوشتن و به اشتراک‌گذاری حرف‌هایی‌ست که ارزش خواندن دارند.

روال مکان تازه‌ای در محیط وب فارسی‌ست که به افراد امکان انتشار ایده‌ها و نوشته‌هایشان را می‌دهد. نوشته‌هایی که می‌توانند روز آدم‌ها را بهتر کنند و ایده‌هایی که می‌توانند بر ایران تاثیر بگذارند. از یک روزنامه‌نگار حرفه‌ای گرفته تا یک آرایشگر تازه‌کار، همه می‌توانند از روال استفاده کنند.

اگر علاقه‌مند هستید که در مورد روال بیشتر بدانید، این‌ها چیزهایی‌ست که روال را متمایز می‌سازد:

نوشتن در روال ساده و سرراست است

نوشتن روی کاغذ سخت و پیچیده نیست؛ نوشتن در وب هم نباید باشد. ما در روال هر چیزی را که برای نوشتن غیر ضروری بود کنار گذاشتیم و تنها بر روی خودِ نوشتن تمرکز کردیم. نوشته‌های شما می‌تواند با عکس همراه باشد، می‌توانید متن را نشانه‌گذاری کنید و تیترهای مختلف به کار ببرید، اما خبری از قابلیت‌های دست و پا گیر نیست. چیزی برای تنظیم کردن یا دست‌کاری وجود ندارد.

هر چیزی که در روال می‌نویسید و هر عکسی که در نوشته‌هایتان قرار می‌دهید، در تمام دیوایس‌های امروزی به طور عالی به نمایش درمی‌آید. ما حواسمان به آخرین تکنولوژی‌ها و دیوایس‌های موجود در بازار هست تا شما بدون دغدغه‌ی فنی بتوانید به نوشتن بپردازید.

روال یک تجربه‌ی جمعی‌ست

در روال، جزئی از یک کل هستید. به جای آن که جزیره‌ای تنها باشید، کنار جمعی از کاربران فارسی‌زبان قرار دارید. این‌جا برای دیگران، و در کنار دیگران می‌نویسید. قابلیت‌هایی که به این تجربه‌ی جمعی می‌انجامند توسط تیم‌ روال در حال گسترش هستند. ما سعی داریم تجربه‌ای تازه از خواندن و نوشتن برای‌تان به ارمغان بیاوریم.

روال شما را به مخاطبتان می‌رساند

در روال ترکیبی از انتخاب الگوریتمی و تحریریه در کار است تا هر نوشته در مسیر مخاطبان هدفش به جریان در بیاید. اگر بخواهید می‌توانید هر روز یا هر از گاهی بنویسید. این‌جا دغدغه‌های نگه‌داری یک وبلاگ برایتان وجود ندارد؛ همه‌ی بهینه‌سازی‌ها را ما انجام می‌دهیم. همه‌ی ریزه‌کاری‌ها را به نحوی چیده‌ایم تا شما به مخاطب‌تان وصل شوید.

روال درباره‌ی این نیست که چه کسی هستید، درباره‌ی این است که چه برای گفتن دارید.

به ما بپیوندید

روال جایی‌ست برای همه. از شما دعوت می‌کنیم تا ثبت نام و امتحانش کنید.

هم‌چنین در تلگرام می‌توانید به کانال تلگرام روال بپیوندید و اگر در توییتر هستید می‌توانید صفحه‌ی روال در توییتر را دنبال کنید.

ممنون از این که مطالعه کردید.